Covid-19 tyrimas atliekamas Dragūnų g. 2, Klaipėdoje ir S. Lozoraičio g. 1B, Garliavoje, Kauno raj. Tyrimui registruotis mob: +37062211201

Apie mus

Kraujo tyrimų laboratorija

Medtest laboratorijoje siūlomi profilaktiniai ir diagnostiniai kraujo tyrimai, kuriuos galima atlikti Jums patogiu laiku. Visus gydytojo paskirtus ar Jūsų pačių pasirinktus tyrimus atliekame tiksliai, saugiai, greitai ir patikimai.

Kraujo tyrimai – reikšmingas metodas, padedantis įvertinti nepaprastai daug organizme vykstančių procesų. Tai – vienas iš būdų, leidžiančių tiksliai nustatyti organizmo sistemų veikimo pakitimus ir įvairius nuokrypius nuo normos. Reguliarus kraujo tyrimas — vienas iš svarbiausių būdų stebėti savo bendrą fizinę savijautą.

Kraujo tyrimai gali padėti gydytojams:

 • įvertinti organų (kepenų, skydliaukės, širdies) veiklą;
 • diagnozuoti ligas, tokias kaip vėžys, ŽIV / AIDS, diabetas, anemija;
 • patikrinti, ar vartojami vaistai veikia;
 • įvertinti rimtų susirgimų riziką;
 • nustatyti genetines ligas;
 • įvertinti, kaip kraujo krešėjimą;
 • nustatyti net ir mažiausius sutrikimus.

Kraujo tyrimo metu, naudojant adatą, iš rankos venos ar piršto paimamas nedidelis kraujo mėginys. Procedūra yra greita ir lengva. Laboratorijoje naudojami modernūs, nauji lancetai, skirti paimti kapiliariniam kraujui. Jie visiškai neskausmingi ir atrodo labai žaismingai, tad net ir vaikai nebijo procedūros.

CEA Karcinoembrioninis antigenas storosios žarnos plonosios žarnos kolorektalinis kepenų krūties CA
Play Video
Medicinos laboratorija
Play Video

Atliekami tyrimai

 • Bendras kraujo tyrimas – vienas dažniausiai atliekamų kraujo tyrimų tiek siekiant įvertinti profilaktiniam sveikatos tyrimui atėjusio, tiek rimtų nusiskundimų turinčio paciento būklę.
 • Mažakraujystės tyrimai – atliekami energijos stoka, galvos skausmais, silpnumu ar kvėpavimo sutrikimais net po menkiausio fizinio krūvio besiskundžiantiems asmenims.
 • Virusinių ligų tyrimai – padeda aptikti ir nustatyti po organizmą išplitusius virusus.
 • Vitaminų ir mikroelementų tyrimai – leidžia įvertinti, kokių medžiagų trūksta paciento organizmui ir kokia galėtų būti šio disbalanso priežastis.
 • Gliukozės tyrimas – nustato pagrindinę su gliukozės pakitimais kraujyje susijusią ligą – cukrinį diabetą.
 • Inkstų tyrimai – gali padėti ankstyvoje stadijoje aptikti inkstų funkcijos nepakankamumą ir padėti išvengti negrįžtamų sveikatos būklės pakitimų bei komplikacijų.
 • Kasos tyrimai – leidžia nustatyti kasos sutrikimus ir laiku imtis prevencinių priemonių.
 • Kepenų tyrimai – padeda aptikti simptomų neturinčius kepenų pakitimus, kurie ilgainiui gali paskatinti kepenų cirozės, uždegimo ar net vėžio išsivystymą.
 • Hormonų tyrimai – leidžia įvertinti endokrininės sistemos sutrikimus ir hormonų gamybos organizme pokyčius.
 • Lytiškai plintančių ligų tyrimai – atliekami įtariantiems, kad turėjo lytinių santykių su lytiškai plintančios infekcijos nešiotoju.

KLAIPĖDA (PAGRINDINĖ LAB)

Taikos pr. 48/B  II-as aukštas
I-V  8:00-20:00

KAUNAS

Lašo g. 1 II-as aukštas
I-V 8:00 – 16:00

JURBARKAS

Vydūno g. 56 II-as aukštas
I-V 8:00 – 19:00

KRAUJO PAĖMIMO KABINETAI

Registracijos nr. visiems padaliniams : +37069967941

KLAIPĖDA

Taikos pr. 48/B  3 kab.
I-V 8:00 – 19:00

KLAIPĖDA

J.Zauerveino g. 9A (Prie Lornos gyd. Centro)
I-V 8:00 – 16:00

KLAIPĖDA

Dragūnų g. 2-6
I-V 7:30 – 19:00

KAUNAS

Šiaurės pr. 8A  , 211 kab.
I-V 7:30 – 15:00

MARIJAMPOLĖ

Sporto g. 2
I-V 8:00 – 12:00

TAURAGĖ

Dariaus ir Girėno g. 30
I-V 8:00 – 14:00

JURBARKAS

Vydūno g. 56, 207 kab.
I-V 8:00 – 13:00

SKUODAS

Vytauto g. 8
I-V 8:00 – 12:00

Kraujo tyrimus atlikti rekomenduojama ne tik nusiskundimų turintiems, bet ir gerai besijaučiantiems vaikams ir suaugusiems. Kai kurie susirgimai gali nepasireikšti juntamais simptomais, tačiau kraujo rodiklių nuokrypiai jau gali rodyti ligos grėsmę.

Laiku atliktas kraujo tyrimas gali išgelbėti ne tik sveikatą, bet ir gyvybę. Tyrimą rekomenduojama atlikti bent du kartus per metus.

ATSISIŲSTI KRAUJO TYRIMŲ LABORATORIJOS KAINORAŠTĮ GALITE ČIA

KRAUJO TYRIMŲ LABORATORIJOS (KUR ATLIEKAMI TYRIMAI)

Akreditavimo pažymėjimas

UAB „Baltic Medics“ – vienintelė akredituota medicininių tyrimų laboratorija Klaipėdoje!

UAB „Baltic Medics“ akreditavo medicininę laboratoriją pagal griežtą Tarptautinį medicininių laboratorijų standartą LST EN ISO 15189:2013 „Medicininės laboratorijos. Kokybės ir kompetencijos reikalavimai“.

UAB „Baltic Medics“  laboratorija buvo pripažinta ir akredituota Nacionalinio akreditacijos biuro ekspertų vertinimu nuo 2018-06-22d.  Įmonė įrodė, kad laboratorijoje puikiai įdiegta ir valdoma kokybės vadybos sistema, laboratorijos darbuotojai yra kompetentingi, o laboratorijos įranga ir tyrimų metodai atitinka griežtus pasaulinio lygio medicininių laboratorijų kokybės standarto LST EN ISO 15189:2013 reikalavimus.  UAB „Baltic Medics“ –  vienintelė akredituota laboratorija Klaipėdoje, kur gaunami patikimi tyrimų rezultatai, kurie pripažįstami daugelyje pasaulio šalių.

LST EN ISO 15189:2013 standartas tai aukščiausias medicininės laboratorijos darbo kokybės įvertinimas!

UAB „Baltic Medics“ – moderni ir inovatyvi įmonė, teikianti pirmines, antrines sveikatos priežiūros ir medicinos laboratorines paslaugas, atitinkančias teisės aktų, tarptautinio standarto LST EN ISO 15189:2013 ir Europos standarto LST EN 15224:2017 reikalavimus, juridiniams ir fiziniams asmenims, nuolat besirūpinanti pacientais, užsakovais ir įmonės darbuotojais.

Teikdama prieinamas, kokybiškas, kvalifikuotas ir kompleksines sveikatos priežiūros paslaugas siekia patenkinti užsakovų, pacientų ir suinteresuotųjų šalių poreikius bei lūkesčius.

Įmonė nuolat gerina teikiamų paslaugų kokybę, darbo aplinkos sąlygas ir techninę bazę, diegia naujus gydymo ir tyrimų metodus, stiprina kokybės sistemos valdymą bei užtikrina rezultatų

Įmonės kokybiško darbo sėkmė – etiški, kompetentingi, gerą profesinę patirtį turintys darbuotojai, kurie nuolat kelia savo kvalifikaciją dalyvaudami vidiniuose ir išoriniuose mokymuose, konferencijose.

Įmonė skiria nuolatinį dėmesį visų procesų valdymui, klinikinės rizikos valdymui, kad būtų išvengta nepageidaujamų įvykių tikimybės, valdomos rizikos ir užtikrinta nuolatinė teikiamų paslaugų atitiktis.

Vizija – būti inovatyvia, teikiančia saugias ir patikimas, naujausius Europos standartus atitinkančias sveikatos priežiūros paslaugas, turinčia gerą vardą ir pasitikėjimą užsakovų, pacientų, suinteresuotųjų šalių, partnerių rate.

Misija – užtikrinti kokybiškas ir prieinamas sveikatos priežiūros paslaugas pacientams ir visiems paslaugų užsakovams, nuolat tobulinant įmonės veiklą. Visada būti ir išlikti modernia ir lanksčia, prie laikmečio pokyčių mokančia derintis įmone, padedančia spręsti su žmonių sveikata susijusias problemas, išsaugodama pacientui pagarbą ir orumą.

UAB „Baltic Medics“ ilgalaikiai kokybės tikslai:

 • užtikrinti kokybės vadybos sistemos nuolatinę atitiktį tarptautinio standarto LST EN ISO 15189:2013 ir Europos standarto LST EN 15224:2017 reikalavimams;
 • tenkinti užsakovų, pacientų ir suinteresuotųjų šalių poreikius ir lūkesčius, teikiant savalaikes ir kokybiškas paslaugas;
 • užtikrinti, kad kiekvienas užsakovas saugiai ir oriai jaustųsi, nuolat pasitikėtų įmonės tyrimų rezultatais ir konfidencialumu;
 • skatinti įmonės darbuotojų iniciatyvumą, atvirumą, toleranciją, kompetencijos tobulinimą ir praktinių įgūdžių ugdymą;
 • užtikrinti, kad personalas nepatirs netinkamo vidinio ir išorinio komercinio, finansinio ar kitokio spaudimo, galinčio paveikti įmonės teikiamų paslaugų kokybę;
 • įvertinti ir pripažinti darbuotojų nuopelnus ir indėlį į užsakovo ir paciento sveikatą, bei skatinti siekti kuo aukštesnių rezultatų;
 • užtikrinti veiklos vientisumą, nuolat diegti naujus tyrimus ir tyrimo metodus, gerinti rezultatų kokybę, būti lydere ir patikima partnere.
Medicinos laboratorija

Darbuotojų kompetencijos ir kvalifikacija

Laboratorija itin didelį dėmesį skiria atliekamų laboratorinių tyrimų kokybei užtikrinti. Mūsų pagrindinė kokybiško darbo sėkmė yra etiški, gerą profesinę patirtį turintys darbuotojai, kurie nuolat kelia savo kvalifikaciją dalyvaudami vidiniuose ir išoriniuose mokymuose, konferencijose. Laboratorijoje nuolatos vykdomas visų grandžių personalo kompetencijos tobulinimas bei atliekami personalo veiklos auditai.

Pasaulinio lygio laboratorinė įranga

Mūsų laboratorija pilnai automatizuota, tyrimų atsakymai iš analizatorių automatiškai perduodami į internetinę duomenų bazę.

Tyrimų atlikimui naudojama pasaulyje pripažintų gamintojų laboratorinė įranga. Tyrimai atliekami pilnai automatizuotais analizatoriais ir sertifikuotais reagentais, standartizuoti tyrimų metodai, kas užtikrina patikimus tyrimų atsakymų rezultatus.

COVID-19 tyrimas keliaujantiems į užsienį

Nuo kovo 25 dienos, Medtest laboratorijose atliekant COVID-19 tyrimą, bus pateikiamas sertifikuotas tyrimo rezultatas su QR kodu, reikalingu norintiems keliauti į užsienį.