Mieli pacientai, kovo mėnesio pirmąją savaitę Garliavos procedūrinis kabinetas dirbs tik pirmadienį ir trečiadienį.

Kaip įsigyti tyrimą?

Kaip atlikti tyrimą, įsigytą „Medtest“ laboratorijose

Visus tyrimus, atliekamus „Medtest“ laboratorijos galite įsigyti internetu, elektroninėje parduotuvėje https://medtest.lt/parduotuve/

Išsirinkite norimą tyrimą ir jį apmokėkite. Atlikus apmokėjimą, nurodytu elektroniniu paštu gausite užsakymo patvirtinimą.

DĖMESIO! Gautą patvirtinimą turite turėti savo telefone arba atsispausdinti ir turėti su savimi, kai atvyksite atlikti tyrimo.

Prieš atvykstant BŪTINA išankstinė registracija telefonu: +37062211201 , arba internetu.

Atlikus tyrimą, jo rezultatus gausite elektroniniu paštu, arba atvykus į kliniką galėsite atsiimti popierinį variantą.

Taip pat galėsite savo tyrimo rezultatus rasti sistemoje https://e-pacientas.lt/ ar tiesiog www.medtest.lt puslapyje paspaudus mygtuką „Tyrimų patikrinimas“.

Atliktų tyrimų rezultatus komentuojame nemokamai, darbo dienomis nuo 9:00 iki 17:00 val. Dėl išsamesnės informacijos spauskite čia.

IŠSAMIAU: Kaip įsigyti tyrimą el. parduotuvėje

Išsirinkite norimą tyrimą ir spauskite mygtuką su užrašu „Į KREPŠELĮ“. Automatiškai atsivers puslapis, kuriame galėsite peržiūrėti savo krepšelį.

Jei pageidaujate įsigyti daugiau tyrimų, šiame puslapyje spauskite mygtuką „GRĮŽTI Į PARDUOTUVĘ“. Savo krepšelį galėsite lengvai pasiekti paspaudus krepšelio paveikslėlį, esantį šalia meniu punkto „Kontaktai“, viršuje, dešinėje.

Jei išsirinkote visus norimus tyrimus ir pridėjote juos į savo krepšelį, paspaudus ant krepšelio paveikslėlio, galėsite rinktis peržiūrėti krepšelį ar pereiti tiesiai prie apmokėjimo. Krepšelio puslapyje apmokėjimo mygtuką su užrašu „TESTI ATSISKAITYMĄ“ rasite žemiau, dešinėje pusėje.

Atsivėrusiame atsiskaitymo lange įrašykite visus pirkimui reikalingus duomenis. Pasirinkite apmokėjimo būdą ir nepamirškite pažymėti langelio, šalia kurio nurodyta, jog sutinkate su pirkimo taisyklėmis. Spauskite mygtuką su užrašu „PEREITI PRIE APMOKĖJIMO“.

Klauskite ir Jums atsakys laboratorinės medicinos gydytojas!

Daugiau rezultatų

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Prenumeruokite naujienlaiškį

Gaukite specialius pasiūlymus ir naujienas pirmieji!