Kaip įsigyti tyrimą?

Kaip atlikti tyrimą, įsigytą „Medtest“ laboratorijose

Visus tyrimus, atliekamus „Medtest“ laboratorijos galite įsigyti internetu, elektroninėje parduotuvėje https://medtest.lt/parduotuve/

Išsirinkite norimą tyrimą ir jį apmokėkite. Atlikus apmokėjimą, nurodytu elektroniniu paštu gausite užsakymo patvirtinimą.

DĖMESIO! Gautą patvirtinimą turite atsispausdinti ir turėti su savimi, kai atvyksite atlikti tyrimo.

Prieš atvykstant BŪTINA išankstinė registracija telefonu: +37062211201 .

Atlikus tyrimą, jo rezultatus gausite elektroniniu paštu, kurį galėsite patikslinti vizito metu, arba atvykus į kliniką galėsite atsiimti popierinį variantą.

Taip pat galėsite savo tyrimo rezultatus rasti sistemoje https://e-pacientas.lt/ ar tiesiog www.medtest.lt puslapyje paspaudus mygtuką „Tyrimų patikrinimas“.

IŠSAMIAU: Kaip įsigyti tyrimą el. parduotuvėje

Išsirinkite norimą tyrimą ir spauskite mygtuką su užrašu „Užsakyti tyrimą“. Automatiškai atsivers puslapis, kuriame galėsite peržiūrėti savo krepšelį.

Jei pageidaujate įsigyti daugiau tyrimų, šiame puslapyje spauskite mygtuką „Grįžti į parduotuvę“. Savo krepšelį galėsite lengvai pasiekti paspaudus krepšelio paveikslėlį, esantį šalia meniu punkto „Kontaktai“, viršuje, dešinėje.

Jei išsirinkote visus norimus tyrimus ir pridėjote juos į savo krepšelį, paspaudus ant paveikslėlio galėsite rinktis peržiūrėti krepšelį ar pereiti tiesiai prie apmokėjimo. Krepšelio puslapyje apmokėjimo mygtuką su užrašu „Tęsti atsiskaitymą“ rasite žemiau, dešinėje pusėje.

Atsivėrusiame atsiskaitymo lange įrašykite visus pirkimui reikalingus duomenis. Pasirinkite apmokėjimo būdą ir nepamirškite pažymėti langelio, šalia kurio nurodyta, jog sutinkate su pirkimo taisyklėmis. Spauskite mygtuką su užrašu „Apmokėti“.

Klauskite ir Jums atsakys laboratorinės medicinos gydytojas!

Prenumeruokite naujienlaiškį!

Registruokitės ir gaukite specialius pasiūlymus ir naujienas pirmieji: