Nuo šiol kraujo paėmimo kabinetas Garliavoje dirbs kiekvieną dieną (I-V 7:30 – 11:30). Kviečiame registruotis į tyrimus!

Šlapimo ir išmatų tyrimai

Tyrimų kategorijos

Šlapimo tyrimas – greitai atliekamas, neinvazyvus, tačiau labai informatyvus laboratorinis tyrimas, atspindintis inkstų, šlapimo takų ir kitų organų būklę. Net ir nesant patologijos įtarimų, šlapimo tyrimą profilaktiškai rekomenduojama atlikti bent kartą per metus. Geriausiai tyrimui tinka rytinis šlapimas, vidurinė jo porcija. Šlapimas turi būti surenkamas tik į specialų, tam skirtą indelį, kurį galima įsigyti vaistinėse.

Išmatų tyrimas gali būti atliekamas tikslu išaiškinti infekcines, virškinamojo trakto ir kt. ligas, aptikti slaptą kraujavimą. Išmatų tyrimui ypatingo pasiruošimo nereikia, tačiau jo nereikėtų atlikti iš karto po klizmavimo procedūros, medicininių žvakučių ar vidurius laisvinančių medikamentų vartojimo. Tyrimui reikalingas nedidelis išmatų kiekis, jos turi būti surenkamos iš kelių vietų, be šlapimo ar kraujo priemaišų, patalpintos į specialų tam skirtą plastikinį indelį ir pristatytos į laboratoriją.

Klauskite ir Jums atsakys laboratorinės medicinos gydytojas!

KVIEČIAME NEMOKAMAI ATLIKTI FOSFORO KRAUJO TYRIMĄ

Visiems registruojantiems telefonu

+370 622 11201
*Kraujo paėmimo mokestis netaikomas

*Nemokamas tyrimas galioja tik atvykus į

 Medtest procedūrinius kabinetus

*Būtina išankstinė registracija

*DOVANA galioja iki gruodžio 22 dienos

Daugiau rezultatų

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Prenumeruokite naujienlaiškį

Gaukite specialius pasiūlymus ir naujienas pirmieji!